ZREW Transformatory S.A.

Tegoroczny wyjazd techniczno-turystuczny naszego Koła SEP zorganizowany został do fabryki transformatorów ZREW Łódź. Wyjazd połączony był ze zwiedzaniem histori włókienniczej miasta Łodzi.

Zapora przeciwpowodziowa w Jarnołtówku

W listopadzie 2014r. członkowie Naszego Koła SEP nr 18 wyruszyli na wyprawę turystyczno-techniczną do Jarnołtówka. Jak zwykle głównym celem wycieczki był obiekt techniczny. Tym razem to zapora przeciwpowodziowa, główny i strategiczny obiekt miejscowości o charakterze historycznym.

Wycieczka techniczna do Huty Szkła w Zawierciu  - 2013r

Tegoroczna wycieczka techniczno - dydaktyczna odbyła się w listopadzie. Głównym celem było zwiedzanie Huty Szkła w Zawieciu. Dodatkowo odbyliśmy podróż w czasie z przewodnikiem po ruinach zamku w Ogrodzieńcu.

Browarium Tychy

W piątkowe popołudnie 02.07.2010r Koledzy z Koła nr 18 wybrali się na wycieczkę, zorganizowaną przez Kolegę Andrzeja Wiaterka, do Browarów Tyskich.

O godzinie 13:00 pod OPA Zabrze czekał zamówiony bus, który miał przewieść uczestników pod browar w Tychach. Po drodze wycieczka zatrzymała się w restauracji "Rajcula" na posiłek. Czas spędzony na konsumowania firmowego dania jakim było "korytko rzeźnika" umilały dodatkowo różnorakie rozmowy . Niestety obyło się bez tańców...